• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pak Oto Yıkama & Oto Lastik

Adres :

Bahçelievler Mahallesi(pasaj Altı)275. Sokak No: 4/a Gölbaşı/ankara Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Pakoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pakoto725@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 761 00 01

Whatsapp 2:

0 (554) 761 00 01

Pak Oto Yıkama & Oto Lastik

Oto yıkama, fırçalı yıkama, detaylı temizlik, iç dış temizlik, meguars ürünleri kullanılmaktadır, pasta cila, seramik kalama, oto boya koruma, cam film uygulaması, kaput boya koruma ve araç temizleme merkezi olarak Ankara Gölbaşında hizmet vermekteyiz.

Otomotiv sektörünün lider firması konumunda olanPak Oto Yıkama & Oto Lastikbulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir. Müşteri taleplerinin her defasında standart ve kalitede bir düşme olmaksızın ve tam zamanında karşılanıyor olması firmamıza olan güveni devam ettirmede oldukça etkilidir. Bunu sağlamak üzere faaliyet gösterirken yalnızca müşterilerimize karşı değil piyasadaki diğer aktörlere karşı da etik davranış ilkelerine bağlı kalınmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR