• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palandöken Hafriyat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fetullah Yıldız

İnşaat işlemlerinden sonra gerçekleştirilen hafriyat hizmetinde en uygun ve en kaliteli işlemi gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası meydana gelen moloz taşıma hizmeti, uygun fiyata kepçe kiralama hizmeti, bina yıkım kırımı ve alt yapı çalışmaları gibi konularda hizmet ulaştırmaya devam etmekteyiz. Firmamızda deneyimli operatörlerimiz ve teknolojik alt yapısı yüksek iş makinalarımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti sorunsuz olarak ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

İnşaat olan mekânlarda veya inşaatı gerçekleşecek olan mekânlarda hafriyat işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi son derece önem arz etmektedir. Bu alanlarda firmamız müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmaya özen gösteriyor. Güvenli hafriyat işlemini gerçekleştiren firmamızda planlı ve profesyonel bir hafriyat gerçekleştirilmektedir. Hafriyat işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda çevreye zarar vermemeyi ve vatandaşları rahatsız etmemeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

İstanbul hafriyat kurulduğu yıldan bu yana elde ettiği hafriyat tecrübesini ve deneyimini müşterilerine mükemmel bir hizmet sunmada kullanmaktadır. Başarılı ekibimiz ve sorunsuz çalışma prensibimizle bizler hafriyat işlemlerinin en doğru adresi olmaya devam etmekteyiz. Bina yıkımı, kum ve çakıl taşınması, temel kazımı gibi konularda Palandöken Hafriyat olarak bizler sorunsuz bir hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Gelişmiş iş makinalarımızla her zaman en etkin çözümleri sunmaya devam eden firmamızda, müşterilerini memnun etmeyi en baştaki ilkelerimiz olarak kabul etmekteyiz. Sizler de hafriyat işlemlerinde, sorunsuz, etkili ve hızlı bir çözüm için firmamızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR