• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Palme Kitabevi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Aslan

Birmilyonnokta.com kervanına yeni katılan firmamızın adı Palme Kitabevi. Okumak hepimizin en çok sevdiği şeylerden biridir. Çocuk, genç, yaşlı demeden birçok insanın okumakla kendini iyi hissettiğini biliyor muydunuz? Okumakla hem öğreniyor hem de mutlu oluyoruz. Günümüz teknolojisine rağmen okumayı terk etmeyen ve hala her gün düzenli olarak kitap okuyan binlerce insan var. Kitap okuyanın dünyası bambaşkadır. Sadece kitap değil dergi, gazete gibi şeyler de okumak önemlidir. Peki, kitap ve diğer tüm kırtasiye ürünleri nerden mi alınmalıdır? Sizler için nerden alacağınıza dair bilgileri aşağıda toplamış bulunmaktayız.

Balıkesir alışveriş, kitap sevenlerin ilk durağı olmakla bilinen ve geniş yelpazeli hizmet veren bir firmadır. Sadece kitap değil, okula yeni başlamış olan çocukların okul ihtiyaçları, ofis malzemesi, alet hırdavat, üniversite hazırlık kitapları ve daha birçok farklı materyal satışı yapan firmamız, sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız, tüm ürünlerinde oldukça uygun fiyatlar uygulamakta ve çoğu zaman da dev kampanyalar dâhilinde inanılmaz indirimler uygulamaktadır.

Halkın hem bütçesine uygun hem de ihtiyacına cevap olabilmeyi hedefleyen firmamız, oldukça rehavet görmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü kırtasiye malzemeleri ile firmamız hizmetinizdedir. Hemen firmamıza gelerek, yıllık kırtasiye ürünlerinizi en uygun fiyata alabilirsiniz. Toptan alışverişlerinizde hediye indirim çeki kazanma şansı yakalayın. İndirimli fiyata birçok ürününüzü almak istiyorsanız geç kalmayın deriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR