• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Palmiye Sauna İmalatı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tayfun Şen - Berkay Şen

reklam logosu
  • firma instagram

Firmamız; Isparta dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımız ahşap sauna imalatı ve kurulumu, buhar odası ve tuz odası kurulumu, Türk hamamı yapımı ve sauna aksesuarları montajıdır. Firma olarak amacımız, teknolojinin elverdiği tüm imkânları kullanarak nitelikli ve kaliteli projeler geliştirerek insan yaşamının kalitesini arttırmaya yönelik hizmetlerde bulunmaktır. Bunun için ev, iş yeri, spor salonu ya da otel ve güzellik merkezi vb. gibi işletmelere üretim projeleri gerçekleştirmekteyiz. Bireysel kullanıcılara ya da kurumsal işletmelere kullanım alanına özel çözümler üretmekteyiz.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar etik, ahlaklı ve ilkeli bir ticari anlayış ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunduk. Bu anlayışımız çerçevesinde tüm ünitelerin mimari tasarım, mühendislik ve üretim projelerini teknik standartlara uygun olarak kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte tüm projelerimizde kullandığımız malzeme kalitesi ve işçiliğe son derece özen göstermekteyiz. Sauna üretimine özel ahşap ve ekipmanlar kullanmaktayız. Sauna sobaları ve aksesuarları da tarafımızdan imal edilmektedir. Firma olarak hem sauna üreticisi hem de uygulayıcısıyız. Dolayısıyla hedefimiz sauna kültürünü ve sauna faydalarını bilen siz değerli müşterilerimize kalite anlayışımızdan taviz vermeden hizmet sunmaktır.

Firma olarak değişen sektör şartlarında tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve uygulamalarımıza yansıtıyoruz. Bununla birlikte üstlendiğimiz tüm projelerde satış sonrası hizmet ve garanti desteği ile dinamik bir firma olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR