• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Parada Tattoo & Kalıcı Makyaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülay Duru

  • firma fb
  • firma instagram

Tattoo dövme sektörü içerisinde Uşak’ta yer alan firmamı uzun yıllardır büyük deneyimler kazanmış ve bu deneyimleri hayata geçirmek adına Uşak tattoo dövme sektörü içerisinde yer almıştır. Tattoo dövme konusunda deneyimli ve yetenekli ekibimiz ile bu alanda talep ve istekleri karşılamaya çalışıyor ve özveri göstererek işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz. Bu iş görsel göz zevkini gerekli kıldığından dolayı, profesyonel bir ekiple çalışmayı önceliğimiz olarak belirledik ve bu yeteneği sizlerle buluşturduk.

Modadan ilham alan ve moda gereksinimi içerisinde bulunan dövme uygulamaları her sene farklı bir akımın etkisi altına girmektedir. Farklı ve orijinal dövme modellerini merak ediyor ve uygulatmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Birbirinden farklı yüzlerce dövme modeli arasından zevkinize ve tarzınıza uyan en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Geniş bir çerçevede hizmet sunduğumuz firmamızda bu modellerin uygulanmasında da oldukça hassas davranıyoruz. İşlemlerimiz de hem görsel bütünlüğün sağlanmasına hem de sağlığınıza bir zarar gelmemesine dikkat ederek, en uygun teknik donanımı kullanıyoruz.

Dövme sektörü içerisinde yenilikleri takip eden firmamız bu alanda yeni model ve uygulamaları en kısa sürede tedarik ederek hem size farklı modeller sunmakta hem de teknolojik ürünler ile daha kısa süren işlem saatlerine sahip olmaktadır. En doğru hizmeti güvenle alabileceğiniz tattoo dövme mağazamıza sizleri de bekliyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirseniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar