• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paris Kuaför

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Karakan

Bir insanın dış görünüşünü belirleyen en önemli noktalardan birinin saçlar olduğu iddiasının arkasında duran bir firma olarak bizler bu alanda edindiğimiz tecrübeler ve aldığımız eğitimler sonrasında istediğiniz şekle sahip saçlarla sizleri buluşturuyoruz. Bay ve bayan personelimizin yer aldığı Paris Kuaför çatısı altında sizlere hizmet verirken her biri farklı yetki belgelerine ve eğitim sertifikalarına sahip olan personelimizle sizler için en uygun hizmeti verebilecek kuaförlerimizden destek almanızı da sağlayabiliyoruz.

Gaziantep kuaför sektörünün en bilinen kuaförlerinden biri olan firmamızda saç kesimi, tasarımı ve bakımı gibi işlemlerin yanı sıra aynı zamanda cilt bakımı, el ve ayak bakımları, tırnak süslemeleri gibi alanlarda da sahip olduğumuz deneyimle sizlere hizmet verebiliyoruz. Bunlara ek olarak modaya uygunluk açısından farklı saç modeli talebinde bulunan sizlerin de isteklerini yerine getirebilecek olan çalışmaları yıllardan beri bu sektör içinde olmamızın getirdiği yetkinlik sayesinde ortaya koyabiliyoruz.

Ferah salonlarımızda saçlarınızla ilgili kesim, boya, röfle, balyaj, ajda gibi pek çok hizmetimizden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Müşterilerimizin işlemler sırasında beklerken sıcak veya soğuk içecek servisleriyle keyifli bir şekilde zaman geçirebileceği alanlar yaratarak sizlerin memnun kalacağı bir hizmeti ortaya koymaya çalışıyoruz. Hijyen ve temizlik kuralları konusunda son derece hassas olan firmamızda kişiye özel havlularımız ve işlemler sırasında kullanılan her bir aracın dezenfekte edilmesiyle sizlere kaliteli, temiz ve hijyenik bir hizmeti verdiğimizden de emin oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR