• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parissa Nail Art

Adres :

Mansuroğlu Mahallesi Sakarya Caddesi 75/b İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Peri Hanım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 282 59 17

Whatsapp 2:

0 (552) 018 64 77

Whatsapp 3:

0 (537) 922 26 57

Şıklığınızın tamamlayıcısı, tarzınızı en iyi şekilde yansıtan güzellik uygulamaları için en doğru seçim olan Parissa Nail Art, seçkin markaların buluşma noktası birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Kalite ve yaratıcığı buluşturan merkezimizde, sizi en iyi yansıtan uygulamalara ulaşabilir, güzelliğinizi yeni baştan keşfedebilirsiniz. Günlük rutininizde zaman ve enerji harcamadan her zaman şık ve bakımlı olmanızı sağlayacak uzun vadeli uygulamalarımızla aynaya her baktığınızda kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.

İzmir güzellik merkezi sektöründe Bayraklı’da yer alan merkezimiz, her yaştan kadınlarımız için modern ve doğal güzelliğin kapılarını açmaktadır. Modern ve rahat bir ortamda, hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı, eğitimlerini tamamlamış ve sertifika sahibi güzellik ekibimizle sizi en iyi yansıtan uygulamaları sizler için sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm güzellik uygulamaları en iyi markalarla, kişiye özel tek kullanımlık aletlerle ve sürekli steril hale getirilen ekipmanla yapılmakta, sağlığınıza azami önem gösterilmektedir.

Manikür ve pedikür işlemler, protez tırnak, kalıcı oje ve jel tırnak uygulamalarımızla uzun süreler bakımlı ellere sahip olmanız sağlanmaktadır. Birbirinden yaratıcı tırnak modelleri ile tarzınız ve şıklığınızı her daim yansıtabileceksiniz. Kaş tasarımı, kirpik lifting ve ipek kirpik uygulamalarımız sayesinde gözlerinizin güzelliği ortaya çıkarılırken, bakışlarınızda dilediğiniz derinliği yakalayabilirsiniz. Kalıcı ya da özel günleriniz için yapacağımız makyajlarla da güzelliğinizi yeni baştan keşfedecek, her daim güzel olmanın keyfini süreceksiniz. Kendiniz için yapacağınız en güzel şey, kendinize bakmanızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR