• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parke Noktası

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

ÇALIŞMA SAATLERİ: HAFTA İÇİ 08:30 - 18:30 HAFTA SONU ( Cumatesi-Pazar ) : 09:00-18:00

İstanbul Silivri’de faaliyetlerini sürdürdüğümüz firmamız ev dekorasyonunun ilk adımlarından biri olan parke üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle insan sağlığına değer veren bir firma olduğumuz için de içeriğinde insan sağlığına zararlı hiç bir madde olmayan sağlıklı parkeler üreterek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Parkelerimiz çevre dostu ürünlerdir. Ayrıca Blue Angel Sertifikasına sahiptir. Blue Angel(Mavi Melek) Sertifikası, ürünlerin içinde insan sağlığa zararlı herhangi bir madde olmadığının garantili belgesidir. Çünkü insan hayatı değerlidir ve ürünler insana yönelik hazırlanmalıdır. Kaliteyi sağlıkla birleştirdiğimiz ürünlerimiz Silivri ağaç ve orman ürünleri alanında rakipleri arasında benzersizdir.

Parke Noktası olarak hedefimiz sağlıklı ve kaliteli ürünler üreterek rakiplerimiz arasından sıyrılıp sektörün lider firması olmaktır. Bu sebeple de çevre dostu ürünleri kaliteyle harmanlayarak hedefimize giden yolda bir hayli yol katetmiş bulunmaktayız.

Güler yüzlü hizmetimizle ve saygılı ekip arkadaşlarımızla müşterilerimize pratik ve çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Alanında uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi en iyi şekilde analiz ediyor, uygulanmasına karar verilen ürünlerimizi büyük bir titizlik ve özenle hizmetinize hazır hale getiriyoruz.

Uygulamaların her anında gerekli titizlik ve ehemmiyeti gösterdiğimiz için firma olarak takdir topluyor ve bundan dolayı hedefimize ulaşmada motivasyonumuzu arttırıyoruz. Ayrıca her zaman daha fazla seçenekle de sizlere hizmet vermek adına çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.

Evine doğal ve de sağlıklı bir dokunuşla anlam katmak isteyen herkes için kaliteyi güvenle hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR