• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pars Detailing Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şahin Can Erkuloğlu -seyit Aydın

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Yeniliklere açık bir hizmet anlayışı benimseyen Pars Detailing Center, aracınızın ihtiyacına yönelik en uygun hizmeti sağlamaktadır. Deneyimli, işten anlayan kadromuz sayesinde aracınızın her türlü bakımı usulüne uygun bir biçimde itina ile yapılmaktadır. Profesyonel çalışanlar ve profesyonel hizmet sunduğumuz için firmamızdan memnuniyetle ayrılan müşteriler gördükçe işimize daha çok bağlanarak her zaman en iyisini yapma yolunda ilerliyoruz.

İşimizi titizlikle yapmamız sonucu aracınız her zaman bakımlı ve pırıl pırıl görünmesi için Pars Detailing Center, Trabzon otomotiv sektöründe her zaman en doğru tercih olacaktır. Piyasadaki diğer firmalardan ayırıcı özelliğimiz en uygun fiyatlara en yüksek kaliteli hizmet sunmamızdır. Talep ettiğiniz hizmeti en doğru şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden, önde gelen kalitemizin keyfini çıkarmak için Trabzon’da her zaman hizmetinizdeyiz.

Araç içi ve dışı hizmetlerimizde araba yıkama, boya yenileme, motor temizliği gibi talepleriniz doğrultusunda tecrübeli çalışanlarımız tarafından ustaca gerçekleştirilmiş kaliteli hizmetler sunmaktayız. Aracınızın iyi görünmesi ve yüksek performans sergilemesi için gerekli müdahaleleri en iyi şekilde ve zamanında yaparak mağduriyete sebep olmadan iyi bir otomobil bakımı sağlamaktayız.

Dilediğiniz servislerimizi en kaliteli, usule uygun malzemeler ve ekipmanlar ile aracınıza zarar vermeden büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Pars Detailing Center olarak biz, otomobilinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bir firma olma çizgisinden çıkmadan, kalitelinin en önde olması gerektiği ilkesiyle çalışan bir otomotiv firmasıyız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR