• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşa Buklet

Adres :

Esenşehir Mah. Zambak Sok Birlik Ap.no: 44 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Demirkan Okçu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dokcu@pasabuklet.net

Whatsapp 1:

0 (536) 290 82 68

Whatsapp 2:

0 (536) 290 82 68

Yaşadığımız ev ortamlarımızın estetik ve güzel görünmesini herkes ister. Sadece kendisine özgü kendisinin beğendiği nesnelerle çevrilmiş bir ortamda yaşamak ona mutluluk kaynağı olur. İşte sizlerin evlerindeki küçük dokunuşları gerçekleştirmek ve sizi mutlu etmek için Paşa Buklet ailesi sizlere hizmet vermektedir.

Paşa Buklet olarak İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler ve kaliteli ürünler sayesinde sizlerin beğenisini kazanmış, İstanbul alışveriş sektöründe sözü geçen değerli bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci bünyemiz ile çalışmaktayız.

İşletmemizde satışını yaptığımız butik eşyalar kaliteli, sağlam ve sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmektedir. Pleksi aksesuarlarımız ile duvarlarınıza kişisel dokunuşlar yapmanızda yardımcı olmaktayız. Sadece eviniz için değil kişisel eşyalarında satışını ve üretimini yapmaktayız. Tarak, makyaj pamuğu, duş bonesi, kulak temizleme çubuğu, törpü, dikiş seti gibi birçok malzemeninim satışı işletmemizde yapılmaktadır. Güler yüzlü, alanında uzun yıllar hizmet veren ekibimiz ile de sizlere daha iyi hizmet kalitesi sunmaktayız.

Eğer sizlerin de evlerinizde küçük dokunuşlar yapmaya ihtiyacınız var ise ya da eksik küçük ev aletleriniz var ise doğru adrestesiniz. Paşa Buklet iletişim adreslerinden bizler ile iletişime geçebilir ve aradığınız ürünlerin olup olmadığı, fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılı bilgiler hakkında görüşme yapabilirisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR