• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pasta & Pasta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Engin Karagöz

reklam logosu
  • firma instagram

Hayalinizdeki pastayı yapmanız için gereken her şeye ulaşabileceğiniz adres, Pasta & Pasta sizlerle. Kafanızda tasarladığınız pastayı evinizde veya pastanenizde yapmanın yolu gerekli malzemelere ulaşmaktan geçiyor. Sizin el lezzetinizin dışında yarattığınız pastanın görsel şovu da çok önemli. Bu sebeple size Gaziantep alışveriş sektörünün en eğlenceli firması olduğumuzu belirtmeliyiz.

Çeşitli pasta ve dondurma malzemelerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için varız. Yapmak istediğiniz özel gün pastalar, konsept pastalar, tasarım pastalar vb. için gerekli her şeyi bulunduruyoruz. Pasta süsleme ürünlerimizin arasında neler var neler! Pasta dekor sosları, soğuk pasta jelleri, şeker hamuru, süsleme çikolataları, pasta bıçakları, kek kalıpları ve dahası. Sizler en güzel pastayı en kolay şekilde yapmanın peşindesiniz. Bizler de sunduğumuz imkanlarla, sizlerin ihtiyaçlarını maksimum oranda karşılamanın peşine düştük.

Sadece pasta süsleme malzemelerimizle yetinmiyoruz. Ekstra hizmetlerimizle sizin taleplerinize yanıt vermeye devam ediyoruz. Parti malzemeleri satışlarımızla da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İşimizi ciddiye alıp sizlere verdiğimiz hizmetin eksiksiz olması için çalışıyoruz. Lezzetli dondurma sosları ve dondurma külahlarımız da sunduğumuz ürünler arasında.

Size verdiğimiz tüm konforun yanında aklınızda tek bir şüphe kalsın istemiyoruz. Titiz ortamımızda ürünlerimizin hijyen bakımından sürekli kontrollerini yapmaktayız. Çalışan temizliğine de gerekli özeni göstererek işimizi şansa bırakmıyoruz. Ürünlerimizi korumak itibarımızı korumak demektir. Bu konuda hassas davranışımız bizleri sizlerle daha sık buluşturuyor. Gelişen sektörde kendimizi hep daha yenisine hazırlamaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR