• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pati - Bur Veteriner Muayenehanesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim H. Burcu Aslan

reklam logosu
  • firma instagram

Dünyada en saf ve en temiz sevgiyi içlerinde barındıran sevimli pati dostlarımız sayesinde insan hayatındaki yalnızlığını unutabilmektedir. Hiçbir zaman yargılamayan bakışları ve tamamen saf sevgiden ibaret olan varlıkları ile sahipleri ya da onu seven biri olduğunda dünyanın en mutlu canlıları olabilmektedirler.

Her canlı gibi onların da bir takım ilgiye ve bakıma ihtiyaçları olmaktadır. Bizler de sevimli pati dostlarımıza ihtiyaçları olduğu bakımı sağlayabilmek için Bursa evcil hayvan sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan Pati – Bur Veteriner Muayenehanesi’nde ihtiyaçları olan her türlü bakımı işinin ehli olan uzman ellerden karşılayabilmek için hizmet vermekteyiz. Gözünüz gibi kıymetli olan sevimli dostlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz hizmeti sizlere sunabilmekten dolayı oldukça mutluyuz. İşimizi çok severek yapıyoruz ve bunun karşılığını da siz değerli müşterilerimizden güven olarak almaktayız.

Arkamıza aldığımız güven gücünü asla yitirmemek ve bu duyguyu daha da arttırabilmek için alanımız ile ilgili her türlü yeniliği en yakından takip ediyor ve sizlerin hizmetine en kısa sürede sunmaya çalışıyoruz. Her zaman çok çalışan ve işini en iyi yapanın kazandığı bu hayatta bizler de sizler için çok çalışıyor, işimizi layığı ile yapmaya özen gösteriyoruz.

Hijyen konusunda gözünüzün asla arkada kalmaması ve güven içerisinde bizi tercih edebilmeniz için hiçbir aksaklığa yer vermiyoruz. Her zaman en temiz ve steril ortamda tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sizler de dostlarınız için güvenilir ortam arıyorsanız Bursa’nın İnegöl ilçesindeki muayenehanemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR