• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pax Pati Veteriner Kliniği

firma adresi

Adres :

Susuz Mahallesi Küme Evleri White Dream Sitesi İnonu Caddesi No: 373 Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Bulut - Suna Kanbur
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 751 15 58

  • firma instagram

Pax Pati Veteriner Kliniği ile küçük can dostlarımıza profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla onları daha sağlıklı bir hale getiriyoruz. Bazen rehberimiz bazen de en sıkı dostumuz olan küçük canlarımızın daha rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini sağlıyoruz. Teknolojiyi tecrübemiz ve eğitimimizle birleştirerek hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde veriyoruz. Onların canını yakmadan, korkutmadan sevgiyle yaklaşarak bakımlarını yapıyoruz.

Bir veteriner kliniğinden beklediğiniz tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sevimli dostlarınızın ne ihtiyacı varsa sorunsuz bir şekilde tüm ihtiyaçlarını tamamlıyoruz. Tedaviden bakımlarına kadar her türlü ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde onlarla buluşturuyoruz. Kliniğimiz modern cihazların hakim olduğu ve can dostlarınızın rahat bir şekilde hizmet alacağı şekillerde sizlere konforu sunmaktadır. Gerekli önlemler alınarak hiçbirine kliniğimizde zarar gelmeden sizlere teslim edilecektir. Acil durumlarda onlara hızlı bir şekilde müdahale edebilecek donanıma ve cihaz desteğine fazlasıyla sahibiz. Her türlü sağlık sorunlarına gerekli tedaviler fazlasıyla yapılacaktır.

Muayene teşhis, doğum hizmetleri, kısırlaştırma tedavileri, aşı uygulamaları, parazit tedavileri, kuaför hizmetleri, diş tedavileri gibi geniş hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Can dostlarınızın daha sağlıklı, bakımlı bir şekilde hayatlarını sürdürmesini istiyorsanız sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Ankara evcil hayvan alanında hizmet veren Pax Pati Veteriner Kliniği merkezimiz ile güvenilir ve kaliteli hizmette tek adres olmaya devam ediyoruz. İçiniz rahat bir şekilde sevimli dostlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Tüm bakım ve tedavilerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR