• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pehlivan Elektrik Mühendislik

firma adresi

Adres :

Konak Mahallesi Şehit Esin Akay Caddesi No : 20 Manisa » Sarıgöl
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Pehlivan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (507) 319 67 10

Başarılı plan ve projeleriyle bölgede geniş müşteri kitlesine hizmet ederek sorunsuz müşteri memnuniyeti sunan Pehlivan Elektrik Mühendislik birmilyonnokta.com sitesi sayısız üyelerinden sadece birisidir. Elektrik ve elektronik alanında ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri tecrübeli ve uzman kişilerden destek alarak halletmelisiniz. Hem kendi güvenliğiniz hem de sevdiklerinin güvenliği için işi bilen kişilerle çalışmak daha sağlıklı bir ortam oluşturulmasına yardımcı olacaktır.

Manisa elektrik elektronik alanında eğitim alarak sizlere profesyonel hizmet garantisi veriyoruz. Uzman arkadaşlarımız eşliğinde kaliteli hizmet alarak güvenilir ortamların oluşturulmasına katkı sağlayacağız. Sizlerin hizmetimizden memnun kalması öncelikli hedefimizdir.

Tüm plan proje işlerinizi yapıyoruz. İnşaat alanında tüm elektrik elektronik kısımların projelerini çizerek işlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Yine tarımsal sulama projelerinizin çizimleri itina ile yapılarak sizlere sunulacaktır. İş yerlerinizin plan proje çizimleri de yapılmaktadır. Tüm elektrik elektronik alanının dahil olduğu plan proje çizimlerimiz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bizlere telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İş yerimiz merkezi bir yerde olduğundan rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Bulunduğumuz alanda rakipsiz firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin güvenini boşa çıkarmadan geniş müşteri kitlesine hizmet veriyoruz. Gerek tarımsal sulama gerekse mesken, ticarethane projelerimizde olumlu geri dönüşler alarak kendimizi bu alanda büyüterek yola devam ediyoruz. Firma olarak son yenilikleri takip ederek farklı plan ve projelerimizi sizlerle buluşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bizlere güvenerek kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR