• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pelşin Hayvancılık ( Seyhan Adaklık Kurbanlık Firmaları )

Adres :

Seyhan Mahallesi Büyük Şehir Mezbahane Yanı Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Şiş

E-Posta Adresi :

tek_dost0163@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 874 09 43

Et ve et ürünleri, sofralarımızı süsleyen en önemli yiyeceklerdendir. Lezzet ve sağlık açısından vaz geçilmez gıdalar olan et ve et ürünleri, sağladığı fayda ve yararlar bakımından da son derece mühimdir. İnsan hayatı için bu kadar değerli olan et ve et ürünlerinin, doğal olarak, temin edildiği yerler de büyük önem taşımaktadır. Sağlığımız için ve en üst seviyede lezzeti tadabilmemiz için eti, güvenilir yerlerden almamız, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların yetiştirilmesi konusunda en iyi ve kaliteli yemleri kullanan ve işinin ehli personel ile çalışan yerleri tercih etmemiz gerekir. Bu noktada sizlere, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir et sunmak amacıyla Pelşin Hayvancılık olarak biz, Adana hayvancılık sektöründe hizmet sunmaktayız.

Sahip olduğu büyük deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet veren firmamız; güven, sağlık ve hijyen konusunda da sizlere garanti vermektedir. En kaliteli ve sağlıklı yemlerle beslenen ve uzman ellerde titizlikle bakılan büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımız, kurbanlık veya adaklık olarak sizlere sunulmaktadır. Adaklık olarak alabileceğiniz koyunlarımızın ve kuzularımızın yanı sıra büyükbaş hayvanlarımızla da sizlere hizmet vermekteyiz. Bunların dışında taze et satışlarımızla ve adaklık ya da kurbanlık olarak aldığınız küçükbaş ya da büyükbaş hayvanların kesimi noktasında da siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğu müşteri memnuniyetini en başa koyan anlayışı, sağlıktan ve kaliteden ödün vermeyen tutumu, işinde uzman kadrosu ve hijyenik ortamıyla firmamız, sizlerin hizmetindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR