• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Penka Kalem

Adres :

Kale Mahallesi Şafak Sokak Doğuş İşhanı No: 14-1 İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Yamanoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@penkakalem.com

Whatsapp 1:

0 (544) 302 40 89

Whatsapp 2:

0 (544) 302 40 89

Firmamız Penka Kalemsektör içerisine başarısı ve profesyonelliği ile tanınmayı başarmıştır. Sahip olduğumuz teknolojik donanım ve müşteri memnuniyeti ile birlikte bu alanda en iyisi olmaya çalışıyoruz. Bu sektör ilkadım kalem toptancısı, ilkadım hediyelik kalem satışı, ilkadım kişiye özel hediyelik kalem, ilkadım kurşun kalem satışı, ilkadım toptan kalem satışı, ilkadım dolma kalem satışı, ilkadım roller kalem satışı, ilkadım kişiye özel kalem satışı, ilkadım hediyelik kalem satışı, ilkadım promasyon kalem satışı, ilkadım Plastik Kalem satışı,ilkadım Özel Klips Kalem satışı,ilkadım Plastik Kalem satışı, ilkadım Özel Klips Çevre Dostu Kalemler,içerisinde en profesyonel hizmetin sağlanması için yapılan yenilikleri yakından takip ediyor ve işimize bu yenilikleri entegre ederek bu alanda modern duruşumuzu sergiliyoruz.

Müşterilerimizin çeşitli alanlarda tercih etmiş olduğu ürünlerimiz ile garantili ve güvenli bir hayatı onlara sunuyoruz. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte sahip olduğumuz sistemlerimiz ile müşterilerimize bu güvenliği ve güveni de sunuyoruz.

Aynı sektör içinde ortaya konana projeler arasında yeniliği, vizyonu ve işlevselliği ile ön plana çıkan özel projeler geliştirmek üzere faaliyetlerine başlayan firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemle bu tür çalışmaları ortaya koyacak hizmetleri üretmeye devam etmektedir. Bunu bir misyon olarak kabul etmiş olan firmamız diğer firmalardan farklı olarak her noktada kaliteli malzeme kullanımı ile farklılaşmaktadır. Tüm bu özelliklerini insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek üretim süreçlerini kabul etmesi ile taçlandıran Penka Kalem firmamızda siz müşterilerimizin bizlere duyduğu güveni hiçbir şekilde zedelemeyecek olan çalışmalara yer veriyoruz. Hizmetlerimizi sunarken tamamen müşterilerimizin bizlerden talep etmiş olduğu noktalara öncelik vererek çalışmalarımızı ortaya koyuyor ve buna yönelik olarak çözümlerimizi üretmeye devam ediyoruz. Hem firma içindeki üretimlerimizde hem de diğer firmalarla iş birliklerimiz ile müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerde aynı hassasiyet düzeyine dikkat ederek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR