• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pera Akademi Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

--

İstanbul eğitim sektöründe verdiğimiz dans eğitimleriyle, adımızdan özgürce bahsettirmenin haklı olarak mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sektörde yeni sayılmamız bizim için olumsuzluğa neden olmadı. Aksine, müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız günden bu yana çok fazla beğeni topladık ve verdiğimiz dans eğitimleriyle oldukça iyi dönüşler aldık. Beyoğlu’nda bulunan dans stüdyomuzda sayısız dans severleri ağırlıyoruz. Biz burada hem öğretiyoruz hem de eğleniyoruz.

Hayatımızda mutlaka bir hareket olmalı ve yapmaktan keyif aldığınız etkinliklere yer vermelisiniz. İster eğlence için isterseniz de vücudunuzu çalıştırarak form kazanmak için tercih edebilirsiniz. Bachata, salsa, zumba ve hip hop dans severlerle buluşturduğumuz türlerimizdendir. Verdiğimiz eğitimler ve çalışmalarımız, profesyonel ekibimizle gerçekleşmektedir. Bu güzel ekiple, dans severlerin memnuniyeti için çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz. Her zaman en iyi çalışmaları yapabilmek için yenilikçi kişiliğimizle beraber kendimizi ve eğitimlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Çalıştığımız eğitmenlerimiz, değerli müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve samimi kişilikleriyle hizmet vermektedir. Sizlerin hayatına güzel şeyler katabilmek için sektörde en iyi hizmet vermeye çalışacağız. Müşterilerimizin ekibimize olan beğeni ve güven duygusuyla beraber her gün, her sezon yeni ve etkileyici çalışmalar başaracağız. Burada bir aile olarak, yaptığımız danslarla hayatımıza hareket katacağız. Eğer içinizde dansa dair bir istek varsa hayallerinizi geciktirmeyin. Profesyonel ekibimizle beraber bu hayalinizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı yapalım ve dünyanıza hareketle beraber neşe ve enerji katalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler