• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Perde Dünyası Esen Perde

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Zorba

Perde evlerin süsü ve gereksinimi haline gelmiş eşyaları arasında yer almaktadır. Evde görsel anlamda bütünlük oluşturan perdeler, dekorasyona uygun şekilde tasarlandığı ve montaj edildiği zaman ev içerisinde harikalar yaratacaktır. Bu alanda hizmet veren Esenyurt çadır branda ve perde sektöründe çalışan firmamız Esenyurt içerisinde en iyi perdeci, perakende perde satışı, jalûzi perde satışı, zebra perde satışı, tül perde satışı yapmaktadır.

Evlerde kullanılan perde modellerini geniş skalada firmamız ürünleri arasında görebilirsiniz her ev dekorasyonu ve herkesin tarzı farklı olduğu için bizlerde firma olarak ürünlerimizi geniş skalada sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Bu konuda tecrübeli olan ekibimiz ile birlikte perde modasını yakından takip ediyor ve bu ürünlerin tedarikini en kısa sürede sağlayarak en modern perde modellerini firmamız içerisinde sizlere sunuyoruz.

Perde firması olarak kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti bizler için en ön planda olmuştur. Sizlerin talep ve isteklerinize göre perde modellerimizi ve hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Almış olduğunuz perde modellerini sizlere yalnızca satmıyor aynı zamanda montajında da yer alıyoruz. Bu sayede takılması oldukça zor olan zebra, jalûzi perde modellerinin ve diğer perdelerimizin montajı ile de sizlere hizmet sunuyoruz. Kahramanmaraş içerisinde müşteriyi ön plana koyan ve bütçe dostu davranan bir perdeci arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. İletişim bilgilerimiz üzerinden adresimizi öğrenebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR