• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Perdeci Önder

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülçin Özenyurttaş

Perdeci Önder firması olarak en büyük değerimiz müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunabilmek ve bu hizmetlerin neticesinde müşterilerimizden güler yüzlü bir geri dönüş alabilmektir. Bu sebep ile özen ile seçtiğimiz çalışanlarımız giyim kuşamlarına büyük ölçüde özen gösteren, güzel bir dış görünüşe sahip olmaya çalışan bireyler arasından seçilmekte ve tamamen eğitimli kişiler olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sayede firmamız adına müşterilerimiz ile iletişime geçecek, müşterilerimize karşı firmamızı temsil edecek kişiler sürekli olarak güler yüz takınan kişiler olmakta ve böylelikle müşterilerimiz ile daha başarılı bir şekilde iletişim kurabilmekteler. Bu sayede firmamız müşterilerimizin Perdeci Önder olarak sektörde çiğli stor perde satışı,çiğli perde satış noktası, çiğli perde toptancısı, çiğli perde satış mağazası, çiğli zebra perde satış noktası, çiğli zebra perde satışı,çiğli en iyi perde mağazası,çiğli tül perde modelleri,çiğli Güneşlik Perde Modelleri ,çiğli zebra perde Fiyatlarına yönelik yapmak istedikleri işleri tam manası ile anlayabilmekte ve tam manası ile bu işlere gerekli çözümleri kavuşturabilmektedir.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Her geçen gün ulaştığımız müşteri sayılarında sürekli olarak bir artış hedeflediğimiz çalışmalarımızda bunu başarmak için tüm personelimizin gerekli eğitimlerini aksatmadan almasını sağlıyoruz. Bu sayede sadece bireysel müşterilerimiz için değil kurumsal çapta olan müşterilerimize de en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz. En fazla önem verdiğimiz personel eğitimlerimize ek olarak firmamızın faaliyet gösterdiği tesis ve büro sahaları noktasında da donanımlı olmasını sağlayarak sektörün profesyonelleri ile ortak bir şekilde çalışmanın ayrıcalığını deneyimleyebiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR