• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Permanent Beauty By Beste

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Beste Kandemir

  • firma instagram

Permanent Beauty By Beste firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Güzellik geçmişten beri insanlar için önemli bir konu olmuştur. Çünkü özgüven kaynaklarından birisi olan güzellik aynı zamanda sizi mutlu edebilir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber artık daha kolay bir şekilde istediğimiz değişiklikleri kendimize kolayca uygulamasını yatırabilmekteyiz. Bu doğrultularda ortaya çıkan bir sürü güzellik merkezi ortaya çıkmıştır. Bu merkezler ne kadar güvenli gibi gözükse de bu merkezlere sağlığınızı emanet ettiğiniz için iyice araştırarak gitmeniz sizin için iyi olacaktır.

Aydın güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Permanent Beauty By Beste firması olarak hizmet vermeye devam ediyor. Verdiğimiz hizmetler müşterilerimiz için büyük bir çeşitlilik göstermektedir ve hizmetlerimizde müşterilerinizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; kalıcı eyeliner, kaş tasarımı, altın oran kaş tasarımı, kaş kontür uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, microdabling kaş uygulaması, kirpik laminasyonu ve dudak renklendirme gibi daha bir sürü işlemi siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler sağlığa uygun yerlerde ve uygun cihazlar ile birlikte yapılmaktadır. Aynı zamanda kullandığımız tüm ürün, malzeme ve cihazlar gibi tüm araçlarımız son kalite ve sağlığa uygundur. İşlem yapan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlardır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR