• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pet 224 Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ervin Atasoy

Bursa evcil hayvan sektörü olarak, yeryüzünde yaşayan bütün hayvanların sağlığı için önlem alan, hayvan hastalıklarının tanısını koyarak tedavisini uygulayan kişiler olarak, yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık doğrultusunda alanımızın en iyisi olmak için yüksek çaba sarf ediyoruz. Dostlarımızın duygusal bağlarına aracı olduğumuz bu alanda, koşulsuz sevgimiz başta olmak üzere birçok tanı ve tedaviyi uyguluyoruz. Alanında eğitimini tamamlayıp, tecrübeleri ile sabitleyen uzman ekip arkadaşlarımız hem minik dostlarımıza hem de onları sahiplenen kişilere güven vererek işimizde bir adım daha ilerde olmamızı sağlıyor.

Bu alanda sorunun küçük veya büyük olması hiçbir önem arz etmiyor, her ne olursa olsun gerekli muayeneler için sizlere belirlediğimiz zaman aralıklarında, bizlere gelmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Küçük dostlarınızı hayatınıza aldığınız günden itibaren, onları koruyup sağlıklarına dikkat etmek sizin göreviniz haline gelir. Bizler bu görevin en önemli yardımcılarıyız. Bizim işimiz, değerli dostlarımız ile ilgili her türlü bilgilendirmeyi yaparak, rutin kontrollerini sağlamaktır. Tedavi tanısında bulunup, tedavi ederek, aşılamalarını da düzenli şekilde yapma durumundayız. Bu, hayvanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesinin temelini oluşturur.

Kliniğimizin profesyonelliğini ortaya koyan ise hastalıklarla mücadele yöntemlerimizdir. Hastalıkları kısa sürede teşhis ederek, en doğru tedaviyi uygulamak işimizde ne kadar uzman olduğumuzun göstergesidir. Sizler de profesyonel ellerden hizmet almak ve dostlarımızın sağlığını riske atmak istemiyorsanız, kliniğimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR