• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Petville Veteriner Kliniği

Adres :

Uğur Mumcu Cad. Ozanköy Çarşı Selvi Plaza 2 No: 2 ( Enerji Sebze Meyve Pazarı Yanı ) Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Gürbüzer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (548) 844 40 44

Ailenizin sevimli üyelerinin en yakın dostu Petville Veteriner kliniği, bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Yuva olup yaşamımıza kattığımız evcil arkadaşlarımız stresimizi alıp götürürken yaşamımıza daha fazla sevgi, hoşgörü ve şefkat katar. Bu noktada dünyamıza neşe yayan ömürlük dostlarımızın sağlıklı olması elbette ki çok önemli bir konudur. Bizler dört ayaklı yavrularınızı en az sizin kadar düşünürken, onlar için en hızlı teşhisi ve en uygun tedavi yöntemini uygulamak için çalışırız.

Özel kliniğimizde uzman hekimlerimizle beraber tüylü dostlarınızın daha mutlu ve kaliteli bir yaşam sürmesi için sevgi ile uğraş vermekteyiz. Uzman kadromuz evcil hayvanlarınıza kısırlaştırma işlemleri, aşılama işlemleri ve çeşitli operasyonlarda yardımcı olmaktadır. Ekibimiz ile sizin için en doğru bilgileri verip dostlarınızın bakımı için size yardımcı olurken, aşı takvimi ve rutin sağlık kontrolleri ile siz ve sevdikleriniz için hep en iyisini düşünürüz. Kliniğimizde hem etkili ve profesyonel hem de ekonomik sonuçlar çıkarırız.

Severek yaptığımız mesleğimizde Kıbrıs evcil hayvan veteriner kliniklerinden biri olarak aynı zamanda pet pansiyon ve alo mama hizmeti de verirken, tüylü arkadaşlarımızın bakımları konusunda da pet kuaför olarak sizlerleyiz. Ailenizin yeni ferdi için almanız gereken her ihtiyacı Petville veteriner kliniğinde bulmanız mümkün. Evcil hayvanınız ile ilgili bilgi alıp danışmak, alo mama ve acil veteriner hizmetimizden her daim kolayca yararlanmak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR