• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pi Dans & Sanat Akademisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Kap

İnsanlık ve sanat birbirinde ayrılmaz bir ikilidirler. İnsanların dünyada var olduğu günden bugüne kadar her dönemde resim, müzik, dans gibi sanat dalları ilgi görmüş, insanlar sanatla uğraşmak istemiştir. Pi Dans & Sanat Akademisi olarak bizlerde dans alanında profesyonel hizmet almanız ve öğrenmeniz için hizmet vermekteyiz.

Pi Dans & Sanat Akademisi Düzce ilinin merkezinde yer alan şubesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, kaliteli eğitimler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz nedeni ile Düzce eğitim sektöründe toplum tarafından tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktadır. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da ilerilere taşınarak %100 müşteri memnuniyeti yakalanması hedeflenmektedir. Bu uğurda yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kurumumuzda alanında uzman, profesyonel eğitmenlerimiz ile sizlere dersler vermekte ve en kısa sürede en verimli şekilde öğrenmenizi sağlamaktayız. Geleneksel halk oyunları, geleneksel kuzey Kafkas oyunları, hip hop dans gibi birçok dans dalında eğitim hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri uygun fiyatlar çerçevesinde vererek sizlerin sanatla daha kolay bir şekilde buluşmanızı sağlamaktayız.

Eğer sizlerin de dans öğrenme gibi bir niyeti ya da hayali var ise doğru adrestesiniz. Pi Dans & Sanat Akademisi olarak sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim adreslerimizden arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR