• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pierre Cardin Danışmanı Pelin Birsen

Adres :

- İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Birsen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 152 74 16

Siz değerli danışanlarımızın memnuniyeti odaklı çalışarak İstanbul danışmanlık sektöründe emin adımlarla her geçen gün daha da üst sıralara tırmanan alanımızda yer edinmiş güvenilir bir firmayız. Kalite ve güven prensiplerimizden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri ve gelişmeleri devamlı takip ederek sizleri en yeni ve en kaliteli hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde sorunlarınıza ve isteklerinize uygun doğru tespitler ile yeni nesil çözüm metotlarıyla 7/24 danışmanlık hizmetiyle sürekli yanınızdayız.

Yapacağınız alışverişlerde kalitenin en uygun fiyatlarla sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz danışmanlık sektöründe bir numaralı hizmet sunmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Sizlerle birebir iletişim halinde olarak tüm problemlerinize rantabl çözüm yoları bulmak için yoğun emek harcıyoruz. Gelişen çağa ve modern teknolojiye de ayak uydurarak sunmuş olduğumuz hizmetleri geri dönüşümleriniz sayesinde daha da iyi hale getirmek için çabalıyoruz. Tüm yenilik ve gelişimlere uygun yeterli donanımları bünyemizde barındırıyoruz.

Tecrübenin de getirmiş olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi sayesinde kadromuzdaki tüm çalışanlarımızın titiz ve özverili çabaları ile sorunlarınızı çözmek için çaba sarf ediyoruz. Almış olduğumuz birçok projede danışanlarımızın mağduriyetlerini önlemek için her zaman dinamik kalarak motivasyonumuzu üst düzeyde tutuyoruz.

Siz danışanlarımızın yapmış olduğu geri dönüşümler ile her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizleri hizmetlerimizle tanıştırmayı dört gözle bekliyoruz.

https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=5381685

www.instagram.com/adabugcetasarim/
www.instagram.com/pierrecardinuyelik_pelin/
www.instagram.com/_pelinbirsen/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR