• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınarsu Küçükbakkalköy

Adres :

Küçükbakkalköy Mah Dilekli Sabancı Cad No: 40 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bulanık

E-Posta Adresi :

pinarsubkoy@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 274 34 34

Whatsapp 2:

0 (552) 274 34 34

Ülkemizin lider firmalarından biri olarak farklı ambalaj türleriyle tüketiciyi tanıştıran geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Sektöre öncülük eden firmamız tamamen yerli üretim olup % 100 Türk sermayeli tek şirkettir. Son teknoloji dolum tesisleri ve laboratuvar imkanları ile el değmeden tam hijyenik bir şekilde dolum yapmaktadır.

İstanbul su ilefarklı içecek kategorileriyle ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmuştur. Sağlıklı, saf ve doğal haliyle şişelenen ürünlerimiz şişede su içmeyi tercih edenler için cam şişe damacana seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerinin hayat standartlarını geliştirmek ve onlara sağlıklı bir yaşam için ön ayak olmak maksadıyla her geçen gün kendini yenilemektedir.

Firmamız sizleri kalite ve sağlıkla tanıştırmak için sürekli yeni kampanyalarla desteklemektedir. Bu amaçla daha ucuz ama kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde müşterilerimize en hızlı şekilde evlerine kadar gelerek onları sağlıkla ve lezzetle buluşturuyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizi numaranızdan tanıyıp hiç vakit kaybetmeden damacanalarınızı size yönlendirmektedir.

Eşsiz lezzetlere eşsiz fiyatlarla ulaşabileceğiniz tek adres olarak her yerde varız. Cep telefonu uygulamalarımızla bize her an ulaşabilir ve istediğiniz yerden ve zamanda sipariş verebilirsiniz. Yaşamasını bilenlere sloganıyla yola çıkan araçlarımızla şehrin her köşesinde dolaşarak size her zaman yakınız. Laboratuvar imkanlarımız ile suyu, kaynağından dağıtıma hazır hale gelinceye dek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek sağlıklı bir tüketime hazır hale getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR