• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pink & Blue Kuaför

Adres :

Hasköy Mah. Volkan Sok. No: 1 Vega Subayevleri Avm İçi Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Demirkan

E-Posta Adresi :

yunus_0690@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 709 77 27

Güzellik için birçok yöntem ve alternatif yollar aranmıştır. Yıllardır bu konu için pek çok da yol bulunmuştur. Başta imkânların el verdiği sadece doğa ürünleri ile bulunan bu yöntemlere zamanla bilim ve teknoloji de katılmıştır. Bunların birleşimi olan güzellik sektörü içerisinde yerini alan kuaförler ise günlük hayatın vazgeçilmez bakım merkezleri olarak yerini almıştır.

Teknoloji ile bitkisel ürünlerin karışımından ve maharetli, eğitimini almış eller ile ortaya şahane sonuçlar çıkaran kuaförler kadınların vazgeçilmez uğrak yerleri arasında yerini almaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize doğru eller ile doğru dokunuşlar yaparak güzelliğinize güzellik katabilmek için Ankara güzellik merkezi sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, müşteri memnuniyetine ve isteklerine son derece önem veren usta ellere sahip çalışma ekibimiz ile sizlere güzellik ve bakım konusunda en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde temizlik konusunda son derece titiz davranılmaktadır. Her bir malzememiz sizler için temizlenmiş ve streil bir ortamda bekletilmiş olarak hizmetinize sunulmaktadır. Kırmızıçizgimiz olan temizlik konusunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Her zaman en önce gelen sağlığını bizler için son derece önemlidir. U sebeple de en kaliteli malzemeleri en uygun koşullar altında sizler için hazır hale gelerek sizleri bambaşka bir kişi olarak istediğiniz görüntüye kavuşturabilmek için bekletiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR