• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pirsel Oto Güzelllik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre İspir

reklam logosu
  • firma instagram

Araçların başarılı bir şekilde yıkanması ve temizlenmesini sağlayan firmamız deneyimli ekibi ile her sınıf ve modeldeki aracınız için profesyonel yıkama hizmetini sunmaktadır. Oto yıkama alanında uzman olan ekibimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere bu alandaki en başarılı çalışmaları sunmaktayız. Sorunsuz bir şekilde araçlarınızın yıkanmasını sağlamakta ve etkili sonuçların alınmasını sağlamaktayız.

Araçlarınızın iç ve dış yıkama işlemleri ile motor yıkama işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız. Dış yıkama işlemlerinde özel yöntem ve teknikler ile boya zararı verilmeden araçların temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu alanda deneyimli olan ekibimiz araçlarınızı en başarılı şekilde yıkamaktadır. Sorunsuz olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak araçlarınızın dış yıkama işlemlerini yaptırabilirsiniz.

İstanbul otomotiv alanında oto yıkama konusunda uzman olan firmamız bu alanda profesyonel çalışmalarını yıllardır başarılı bir şekilde yapmaktadır. Araçların boyalarının korunması ve boya koruma işlemlerinin yapılması da tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Oto kuaför olarak araçların iç alanlarının özenle ve detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. İç yıkama için özel ekipmanlarımız ve temizlik malzemelerimizle sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz.

Farklı sınıflardaki araçların özenle ve başarılı bir şekilde yıkanmasını sağlayan firmamız motor yıkama ve temizleme konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmetler sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız motor yıkama konusunda oldukça hassas bir çalışma yaparak gerekli temizlik işlemini başarılı şekilde yapmaktadır. Ayrıca araçlar için kaplama işlemleri ve pasta cila işlemlerini de başarılı şekilde yapmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR