• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat Su

Adres :

Çeşme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çeşme Cami Altı No: 3/ A Burdur » Gölhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Polat

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 560 65 46

Whatsapp 2:

0 (536) 782 12 33

Polat Su ailesi olarak her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımıza yenilerini eklemeye devam ettiğimiz için birmilyonnokta.com üyeliğimizi aktif hale getirmiş bulunmaktayız. İnsanın en temel ihtiyacı olan su, bizlere ulaşana kadar çeşitli aşamalardan geçmekte ve temizlenmektedir. Uygulanan temizleme işlemlerinin yasal normlara uygun olması çok önemlidir. İnsan sağlığını koruyucu faktörler bu aşamada devreye girmekte ve kimyasallardan, çeşitli bakteri ve virüslerden arındırılmış olması büyük bir önem taşımaktadır. Sadece arıtma işlemleri yeterli olmadığı için işinde uzman tesisler ile su son halini almaktadır.

Burdur alışveriş alanında bizlerde Polat su olarak en sağlıklı en kaliteli suyu sizlere sunmaktayız. İçerik değerleri sayesinde lezzeti ile farkını ortaya koymaktadır. Müşterilerimiz tarafından her zaman tercih edilmesini kalitesine ve hizmet ağına borçlu olan sularımızı bizleri arayarak 7/24 olarak temin edebilmektesiniz. Günlük su ihtiyaçlarınızda gerçekleştirdiğimiz servis hizmetimiz ile birlikte çoklu ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Özel gün, düğün, kutlama ve cenazelerde belirttiğiniz litrede suyu istediğiniz oranlarda size ulaştırıyoruz. 0.5 ve 1,5 litre arasında değişen şişelerimiz, bardak sularımız ve damacanalarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Cam bardak ve meşrubat seçenekleri içinde firmamız satış yapmaktadır. Kaliteli dış malzeme ve sağlıklı su ile içiniz rahat bir şekilde sularımızı içebilir sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Hizmet anlamında zaman ve mekân ayrımı yapmaksızın istediğiniz ürünler hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Sağlığımızın yapı taşı olan suyu içmeyi ihmal etmeyelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR