• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Polisan Çalapkolu Nalbur ( Küçükçekmece En Yakın Nalbur )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İslam Çalapkolu - Ömer Çalapkolu

Polisan Çalapkolu Nalbur firması olarak İstanbul'da sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunamaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul yapı malzemeleri alanında hizmet veren firmamız Polisan Çalapkolu Nalbur olarak sizlere müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde sizlerin ihtiyacına yönelik olarak çalışarak hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde sizlerin istek ve talepleri de bizler için çok önemlidir ve sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Müşterilerine sunduğu ürün kalitesi ile tanınan firmamızın sizlere sunduğu ilk hizmet polisan boya satışıdır. Her alan için boyanın mevcut olduğu firmamızda sizlere sunduğumuz tüm boya ürünleri sizlere güvenli ve uzun ömürlü bir deneyim sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz diğer hizmetimiz ise hırdavat aletleri satışıdır. Birçok konuda yardımcı olan aletler her ev için olmazsa olmazlarsan ürünlerden biridir. Sizlere sunduğumuz ürünlerden biriside el aletleridir. Birçok konuda yardımcı olan bu aletler sizlerin her ihtiyaç duyabileceği ürünlerden oluşmaktadır.

Firmamız sizlere sunduğu ürün çeşitliliği çok fazladır. Birçok alanda ürün satışı yapan firmamız bu ürünlerin sizlere en üst kalitede olanlarını sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde aradığınızı bulmanız içinde alanında gerekli olan donanıma sahip ve uzman insanlar ile birlikte çalışmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar