• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ponçik Petshop Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ülyem Tasoren

Popüler kültürün pozitif etkisi ile ortaya çıkan evcil hayvan besleme faktörü sayesinde, insanlar kapılarını hayvanlara açma konusunda büyük bir ilerleme göstermiştir. İşte firma olarak bizler de siz değerli müşterilerimize evcil hayvan sektörü bazında hizmet vermekteyiz.

Hayvanlara karşı ilgi ve alakasını hiç kaybetmeyen ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde hayvan sevgisini arttırmak için politikalar izleyen işletmemiz, Kıbrıs evcil hayvan hizmet sektörü statüsünde öncü olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır. Kedi, köpek, balık ve kuş gibi hayvanları bünyesinde barındıran firmamız, en kaliteli mamaları ve yemleri sizlerin huzurlarına sunmaktadır.

Aynı zamanda kurumumuzun içinde bulunan hayvanlarımızın sağlıkları da gayet iyidir. Her türlü kontrol testlerinden geçen hayvanlarımız, sizlerin evlerine konuk olmayı beklemektedir. Hayvanların gerekli olan malzemelerini de bizler de bulabilirsiniz.

Ayrıca, bütün hizmetlerimizi en uygun fiyat çerçevesi içinde şekillendirdiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Sevimli küçük dostlarımız sayesinde de evinizin içi şenlenmiş olacak. Ama şunu da belirtmemiz gerekir ki evcil hayvanlara bakma konusunda belirli bazı sorumluluklara sahip olmanız gerekmektedir. Bu sorumlulukları yerine getirdiğiniz takdirde evcil hayvanlarınız ile dozunu iyi ayarlayarak eğlenip, dilediğiniz yerlerde rahat bir şekilde gezinebilirsiniz.

Son olarak firmamızı mevcut sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi huzurlarınıza sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR