• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poxy Sakarya Temsilcisi

Adres :

Sakarya /adapazarı Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyhan Şenyiğit

E-Posta Adresi :

sevilaltin54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 897 02 81

Firmaya Mesaj Gönder

Poxy Sakarya Temsilcisi olarak Sakarya-Adapazarında hizmet vermekte oluppoxy nerede satılır,poxy migros,poxy fayans temizliği,poxy leke çıkarıcı,poxy bayileri,poxy bayilik,poxy temizlik ürünleri nereden alınır,poxy satış noktaları,Poxy Deterjan & Temizlik ,Poxy temizlik ürünleri satanlar, Poxy temizlik ürünleri satış temsilcisi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR