• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poyraz Tuhafiye

Adres :

Siyavuşpaşa Mahallesi Ferit Selim Paşa Caddesi 9/ 15c Bahçelievler / İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melis Mahmure Karadoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

poyraztuhafiye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 300 23 30

Whatsapp 2:

0 (534) 300 23 30

Poyraz Tuhafiye olarak İstanbul-Bahçelievler de hizmet vermekte olup tuhafiye ürünleri, iç çamaşır ürünleri, düğme çeşitleri, kadın iç çamaı çeşitleri, kadın çorap satış, fileli çorap satış, iğne oyası çeşitleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR