• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Premium Gardenn

Adres :

Topağacı Mahallesi Adem Yavuz Caddesi Tiryaki Sokak No: 16 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Hanağası

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 712 30 10

Whatsapp 2:

0 (532) 543 52 18

İstanbul Ümraniye’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Premium Gardenn yaşam alanlarının güzelleştirilmesi adına hizmet vermektedir. Yaşam alanları her zaman insan sağlığına uygun olmalıdır. Bunun için çevre düzenlemeleri yapılmalı, çevre düzenlemeleri ile ortamlar çok daha güzelleştirilmelidir. Günümüzde çevre düzenlemeleri adına yapılabileceklerin sayısı oldukça fazladır ve bizler profesyonel ekibimizle birlikte en iyi çevre düzenlemelerine imza atıyoruz.

İstanbul hizmet sektörünün liderlerinden birisi olarak her zaman müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak adına çabalıyor, bunun için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Sağlıklı, güvenilir, kaliteli, hijyenik ve konforlu yaşam alanları oluşturmak adına çok geniş bir hizmet yelpazesi sağlıyoruz. Bahçe tadilat hizmetleri, bitki budama hizmetleri, bahçe sulama hizmetleri, çiçek ekim hizmeti, bahçe düzenleme hizmeti, peyzaj tasarım hizmeti ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün çevresel eylemleri alanında uzman, zevk sahibi, profesyonel ekibimizle hızlı ve güvenli biçimde yerine getiriyoruz. Bahçelerinizin bakımlı, güvenli, estetik, konforlu olmasını sağlıyor, yediden yetmişe herkesin severek kullanacağı alanlar inşa ediyoruz.

Firma olarak aynı zamanda böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizdeki, bahçelerinizdeki ve diğer bütün yaşam alanlarınızdaki sağlığınızı tehdit eden, sizi korkutan, kalitesiz bir yaşam oluşmasına neden olan böcekleri ortamdan uzaklaştırıyoruz. Böcek türü hiç fark etmeksizin uzman ekibimizle birlikte insan sağlığına herhangi bir risk oluşturmadan ilaçlamalarımızı tamamlıyoruz. Daima çözüm odaklı, hızlı ve uygun fiyatlı uygulamaların adresi oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR