• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prime Gym

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 19 Sokak No: 2/ C-1 Erkmen Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Bülent Tolay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 304 19 99

Prime Gym birçok egzersiz ve sporun uygulandığı merkezimiz birmilyonnokta.com da sizler ile buluşmaya devam ediyor. Sağlıklı kalmak ve her geçen gün gücünüzü arttırmak istiyorsanız mutlaka bizi ziyaret edin. Kadın ve erken her yaştan müşterimizin rahatlıkla sporlarını yapabildikleri işletmemizde özel sporları ve sağlıklı yaşam uygulamalarını deneyimli spor hocalarımız aracılığıyla yapabilmektesiniz. Bireysel alanda tek başınıza bile egzersizlerinize devam edebilirsiniz ancak bazı spor dallarında hocalar eşliğinde çalışmanız gerekmektedir.

Yoga, pilates, kickboks, muaythai gibi beklentinizi karşılayacak çeşitte bulunan sistemlerimiz ile sağlıklı ve enerjik bir yaşamın kapısını aralıyoruz. Sizlerde o kapıdan girerek yeni bir benlik yaratıyorsunuz. Daha güçlü, daha disiplinli ve çok daha sağlıklı olan yeni bir benlik… İster kilo verin isterseniz formunuzu koruyun. Tüm uygulamalarımız ve spor branşlarımızla harcadığınız enerjiler sayesinde daha mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Salonumuzda yüzme havuzumuzdan da faydalanabilirsiniz.

Afyonkarahisar spor sektöründe uzun zamandır var olan tecrübemizle yeni bir gym salonuyla hizmetinizde olacağız. Deneyimli spor hocalarımız ve son model aletlerimiz sizleri beklemektedir. Hayallerinizdeki vücuda kavuşacak çok daha özgüvenli olacaksınız. Tüm spor türlerinde bütçe dostu fiyatlarımızla ve güncel kampanyalarımızla sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Müşteri iletişim merkezimizi arayarak veya bizzat salonumuza gelerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Spor eğitmenlerimizle kendinize uygun takvimi belirleyerek istediğiniz zaman çalışmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz kampanyalarımızın tamamını sosyal medya platformlarımızdan inceleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR