• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Proaktif Teknik Servis

Adres :

Barbaros Mahallesi Hamidiye Caddesi No: 40/1 Merkez Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Acar

E-Posta Adresi :

ramazan.acar@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (546) 675 29 36

Whatsapp 2:

0 (546) 675 29 36

Proaktif Teknik Servis

Tesisat sektöründe hizmet yapmakta iken en büyük misyonumuz şüphesiz müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri ve ürünleri elde edebilmesidir. Bu amaç ile her geçen gün yapmakta olduğumuz hizmetleri değerlendirmekte ve bu hizmetlerin üzerine ekstra hizmetler yapmaya çalışmaktayız. Bu sayede sektörün en gelişmiş ve en başarılı firması haline oldukça kolay bir şekilde gelebilmekteyiz. Gerçekleştirmekte olduğumuz özverili çalışma neticesinde müşterilerimiz bu alanda gerçekleştirilen en kaliteli üretimler ile tanışabilmekte ve bu sayede yapmamızı istedikleri hemen hemen her türlü hizmeti oldukça kolay bir şekilde elde edebilir bir hale gelmektedir.

Proaktif Teknik Servis olarak bu sektörün insanlar için öneminin farkına önceden varmış olmamız sayesinde bu alanda hizmet vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer alabildik. Firmamızın bu alanda uzun yıllardan beri hizmet sunmasının getirmiş olduğu deneyim sayesinde bu sektörün geçmişi ve geleceği hakkında oldukça kolay bir şekilde gerekli tüm bilgilere hakim olabilmekteyiz.

Hiçbir zaman sekteye uğratmadığımız bu mücadele süreci neticesinde dünyada oluşan en yeni teknolojik gelişmeleri sektöre direkt olarak adapte edebilmekteyiz. Bu sayede bu sektörde iş yapmaya çalışan müşterilerimiz direkt olarak en teknolojik çözümlere kavuşabilmekte ve işlerini diğer rakiplerine göre bir adım önde ilerletebilmektedir. Bu sayede bu durumdan müşterilerimiz büyük oranda memnun kalmakta ve bu sayede yeni müşterilerin işlerinde bizleri tercih edebilmesini sağlayabilmektedir. Firmamız ise müşterilerimizin ve yenilikçi anlayışımızın da katkısı sayesinde her geçen gün yeni simalar ile başarılı bir şekilde büyüyüşünü sürdürebilmektedir. Siz de bu büyüyüşe bir katkıda bulunabilir ve bizim ile iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR