• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prof.dr .emel Canbay Genel Cerrahi Uzmanı

Adres :

Nişantaşı Güzelbahçe Sokak Centermed Kat 3 Şişli/istanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Prof.dr.emel Canbay

E-Posta Adresi :

drecanbay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 388 34 44

Whatsapp 2:

0 (505) 388 34 44

Günlük hayatın koşuşturması ve insanların sürekli olarak zamana karşı bir yarış içerisinde olması bazı istenmeyen sonuçları da beraberinde getirmektedir.

Özellikle teknolojinin günlük hayatımızın her anına dokunmaya başladığı yeni dünya düzeninde hayatın hızlı akışına ayak uydurmak insanlar için zorunlu bir uygulama haline gelmiştir.

İstanbul gibi nüfusun ve trafiğin çok yoğun olduğu büyük ve kalabalık şehirlerimizde günlük yaşam koşulları her geçen gün biraz daha ağırlaşmaktadır. Bu durum ise insanlarda başta stres olmak üzere bir çok olumsuz tablonun ortaya çıkmasına neden olmakta ve bazı hastalıklar açısından da komplikasyon özelliği taşımaktadır.

Biz, İstanbul'un bu acı gerçeğinden yola çıkarak hastalarımıza yaşadıkları bu zorlu koşulları göz önünde bulundurarak yaklaşmayı bir prensip olarak görüyoruz. Ayrıca sağlık açısından en önemli noktanın hastayı iyi dinleyerek kendisi için kesin ve doğru teşhisi koymak olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda bir değerlendirme yapmak gerekirse biz, her şeyden önce hastamızı anlamaya çalışıyoruz.

İstanbul sağlık alanında insanımıza profesyonel anlamda ve sağlıkta hassasiyet anlayışını göz ardı etmeden deontolojik - etik kurallara bağlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Bunu yaparken son teknolojiyi yakından takip ederek en güncel uygulama imkanlarıyla sizlerin karşısında olmayı çok önemsiyoruz. Bununla birlikte yıllardır siz değerli vatandaşlarımıza, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmeyi bir zorunluluk ve görev olarak görüyoruz. Hizmet anlayışımızın, insanın merkezinde olduğu sağlıklı bir yaşama ulaşmak olduğunu belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR