• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Psikolog Büşra Can Gülveren

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Büşra Can Gülveren

  • firma instagram

Kayseri’de bulunan Psikolog Büşra Can Gülveren isimli firmamız danışmanlık sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sağlıklı yönlendirmeler ile daha iyi bir gelecek inşa etmenizi, bugününüzü daha kıymetli geçirmenizi amaçlarız.

Doğum süreci çiftleri etkileyen, henüz deneyimi olmayan anne baba adaylarını strese sokan zorlu bir süreçtir. Doğum gerçekleşmeden önce çiftlerin bir uzmandan doğuma hazırlık eğitimi alması bu zorlu sürecin biraz daha kolay atlatılmasına yardımcı olur. Kayseri danışmanlık sektöründe hizmet veren merkezimizden doğuma hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Kocasinan ‘da en iyi psikolog olarak hizmet veren firmamızda çift terapisi de verilmektedir.

Öfke duygusu kontrol altına alınamadığında bireye ve çevresindekilere zarar verir, toplum sağlığını tehdit eder, kontrol edemeyen bireylerin tedavi görmesini gerektirir. Öfke kontrolü terapisini Kocasinan’da size en yakın psikolog olarak hizmet veren merkezimizden alabilirsiniz.

Bbireyde sürekli öfke hali, benmerkezcilik, aile ile çatışma, içine kapanma vb. sorunlar görülür. Bu dönemin sağlıklı biçimde atlatılması bireyin gelecek yaşantısında sorunlarla daha az düzeyde karşılaşmasına, kendine güvenen ve başarılı bir profil çizmesine olanak sağlar. Bu dönemi daha sağlıklı şekilde atlatmak, bu dönemde birey ile nasıl iletişim kurulacağını öğrenmek için terapi merkezi olarak hizmet veren firmamızdan uzman görüşleri alabilirsiniz. Merkezimizde aile danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. Yaşamınızı zorlaştıran, aile huzurunun bozulduğunu hissettiğiniz durumlarda, aile olarak yönlendirilmeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda merkezimize başvurabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR