• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Psikoyaşam Danışmanlık Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşen Çelik

Sağlığın tanımı Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) tarafından; ‘’kişinin ruhsal, bedensel ve sosyal olarak tam bir iyilik ve denge içerisinde olmasıdır.’’ Şeklinde ifade edilmiştir. Hepimiz zaman zaman zor dönemlerden geçeriz, bu durum oldukça olağandır. Fakat kişi karşılaştığı bu olumsuz durumlarla mücadele etmekte bazı zamanlarda zorlanabilir. Bu sebeple profesyonel yardım alması gerekir. kimi zaman bilinçaltımızda yatan bir travma, kimi zaman bir ayrılık, kimi zamanlarda da maddi- manevi yetersizlik bizi olumsuz etkilemektedir.

Öfke kontrolünde problem yaşama, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif gibi rahatsızlıklar yaşantımız boyunca karşımıza çıkması muhtemel sorunlardır. Biz de Gaziantep danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren, Psikoyaşam Danışmanlık Merkezi olarak her zaman sizin yanınızdayız. Öfke kontrolünde problem yaşama günümüzde boşanmaların sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Sevdiklerinizi kırmamak için bu problemin üzerine gitmelisiniz. Merak etmeyin yalnız değilsiniz, Psikoyaşam Danışmanlık Merkezi olarak her türlü problemin üstesinden birlikte geleceğiz içiniz rahat olsun. Etik kurallara uyacağımızdan şüpheniz olmasın, ketumiyet bizim için her şeydir. Bize anlattığınız her şey yalnızca sizin kendinizi daha iyi hissetmeniz için dönütlerde kullanılacaktır. Üçüncü bir kişinin olma durumu yoktur. Siz de öfke problemi, kaygı, yoğun stres gibi olumsuz durumlardan şikâyetçiyseniz, yol arkadaşınız olarak her zaman hazırız. Merkezimize gelemeyecek durumdaysanız veya kendinizi ifade etmekte güçlük çekiyorsanız online danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Yalnız değilsiniz biz varız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR