• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Puppies Pet Shop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkutay Pilav

Evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren Puppies Pet Shop birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerle faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hem evcil hayvan edinebileceğiniz hem de evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir firma olarak her daim hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Deneyimli bir firma olarak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz.

Muğla evcil hayvan sektöründe ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri geniş yelpazede sizlerin istifadesine sunmaktayız. Mağazamızda; kedi ve köpek maması, evcil hayvanlarınız için barınma, her türlü ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlar, muhabbet kuşu satışı ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktayız. Satışını yaptığımız her ürün birinci sınıf kalitededir. Sizlerin istifadesine sunduğumuz her şeyi kalite kontrolden geçirerek sizlerin istifadesine sunuyoruz. Firma olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde istifadenize sunuyoruz.

Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Hizmetlerimizden istifade etmeniz için aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlar sunuyoruz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek en yenilikçi hizmetleri sizlerin istifadesine sunuyoruz. Ticari kaygıda uzak sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri hızlı ve pratik bir şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Rekabet ettiğimiz alanda sizlere sunduğumuz hizmet kalitesiyle rakiplerimizden ayrıcalıklı bir konuma sahip bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin desteği ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR