• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Qexclusivelife

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Gültekin

  • firma fb
  • firma instagram
Qexclusivelife
ANKARA ÇANKAYA TOFAŞ
Alt yapımızda yetiştirilmek üzere yetenekli takım oyuncularımızı arıyoruz. Abdullah İNAN koordinatörlüğünde takım seçmelerimiz başlamıştır. Tofaş Bursa alt yapısından, Ankara alt yapımıza gelen alanında başarılı antrenörlerimizle çalışmaktayız.Deneyimli, genç, dinamik ekibimizle geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar