• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Qexclusivelife

Adres :

Güzeltepe Mahallesi Hoşdere Caddesi No: 152 Çankaya / Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Gültekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

goktug.gltkn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 681 11 61

Whatsapp 2:

0 (532) 407 07 79

Whatsapp 3:

0 (505) 681 11 61

Whatsapp 4:

0 (532) 407 07 79

Firmaya Mesaj Gönder

Qexclusivelife
ANKARA ÇANKAYA TOFAŞ
Alt yapımızda yetiştirilmek üzere yetenekli takım oyuncularımızı arıyoruz. Abdullah İNAN koordinatörlüğünde takım seçmelerimiz başlamıştır. Tofaş Bursa alt yapısından, Ankara alt yapımıza gelen alanında başarılı antrenörlerimizle çalışmaktayız.Deneyimli, genç, dinamik ekibimizle geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR