• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Quqla Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Yılmazer

Hemen hepimiz arkadaşlarımızla veya ailemizle dışarda bir yerlerde vakit geçirmekten büyük keyif alırız. Özellikle düzenli olarak gittiğimiz kafeler ilk adresimiz olmaktadır. Bizler de Quqla Cafe olarak Antalya pasta ve pastane sektörünün önemli bir parçası haline gelmiş olup, sizlerin ilk adresi olmak için hizmetinizdeyiz. Genç veya yaşlı olmak hiç fark etmeden ve hiçbir ayrım yapmadan kafemize gelip hizmet alabilirsiniz. Hem lüks hem de rahat ve ferah ortamı ile kafemizi sizler için mükemmel vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak tasarladık.

Personel kadrosu ve vizyonu ile açıldığı günden bugüne kadar siz müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmet verdik. Dilediğiniz türden yiyip içebilmenizin yanı sıra doğum günleri veya sevgililer günü gibi sizler için daha kıymetli olan günler için özel siparişler ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Sizlerin kaliteli vakit geçirme ihtiyacını karşılamak ve de hizmetimiz ile memnun etmek önceliğimizdir.

Pasta ve pastane kuruluşları arasında Antalya Kepez’de parmakla gösterilen kafelerden birisi olmayı başardık ve bunu belirleyen tek faktörün sizlerin beğenisini kazanmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her zaman müşterilerin görüşleri ve tavsiyeleri bizim için altın değerindedir. Sizlere sunmuş olduğumuz kahvaltıdan kahveye, tatlılardan unlu mamullere kadar tüm ürünlerimizin hazırlanışında bütün titizliğimiz ile çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Gönlünüzün rahat etmesi ve hiçbir tereddüttünüz olmadan bizleri tercih etmeniz için her gün daha iyiye giderek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR