• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ra Cast Ajans

Adres :

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi/mevlüt Pehlivan Sokak No: 4/7 Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Ç.

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ramedyayapim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 683 05 17

Whatsapp 2:

0 (539) 683 05 17
Ra Cast Ajans Hakkında
Sektöre ilk adımlarımı, yardımcı oyuncu olarak atarken bir gün bu adımlarımın ajans sahibi olmakta ne kadar katkı olacağını nereden bile bilirdim? Elbetteki hepimizin çocukluk çağından beri hayalini kurduğu mesleki kariyer,yada idealleri var.
Benim hayallerimden bir tanesi! ünlü, yakışıklı,aktristlerden Kadir İnanır ve Kenan İmirzalıoğlu ile bir film de rol almaktı.Bir kaç kez yardımcı oyuncu olarak set deneyimlerimden sonra artık oyuncu,ve diyaloglu oyuncu oldum. İlk diyaloglu filmim kiminleydi sizce? Sevgili Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel ile Karadayı filminin içindeydim. Bir çok dizi ve sinema filminde diyaloglu oyuncu olarak Hayalimin ötesinde maceralarım ve dostluklarım oldu. Ben hayallerimin çoğunu gerçekleştirdim.
Oyunculuk benim için bir kariyer hedefi yada bir kazanç seçimim değildi.bu benim eğlence seçimimdi eğlendim de. Benim en çok hayalini kurduğum mesleki kariyer her zaman birilerine katkı olmak onların hayatlarına dokunarak hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmekte katalizör olmaktı. Ve bunuda başardım eğitimlerim bitti ve artık bir piskoterapistim. Resmen uluslar arası eğitmen , terapist ,ve kişisel gelişim uzmanı olarak yaşam koçluğu da yapmaktayım. Şimdi ise kendi hayallerim gibi hayallerinin peşinde azmeden her canın yanında, basamak olmak, kalkındırmakta destek vermek ve elbette asıl amaç birlik gücüyle ve seçimle nelerin olabileceğini bizzat deneyimleme şansını Ra Cast Ajans çatısı altında vermek.Benim bakış açıma göre yaşamımız bir film ,kısa yada uzun.
Siz bu filmin neresinde olmayı seçiyorsunuz ?
Başrolü, oyuncusu, figüranı, senaristi, yönetmeni Hangisi? Seyircisi olma hayatının . Hedefini geniş tut . Hayallerini kolaylıkla gerçek yapmaya ne dersin? Unutmayın Sınır sizsiniz. Ra Cast Ajans hedefinizde sınırsız seçim ve şeffaflıkla daima sektörde bir ilk olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR