• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Radar Oto Ekspertiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semih Saraç

  • firma instagram

Radar Oto Ekspertiz, İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet sunan birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. Arabaların hayatımızdaki yeri şüphesiz ki tartışılmazdır. Bir yere kolaylık ile gitmeyi, çok daha kısa sürede ulaşabilmeyi ve her şeyden önemlisi rahat bir şekilde gidebilme imkanı sağlamaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki arabalarda bir makinedir.

Araçların sistemleri incelendiği zaman çıkılan hızın önemi ortaya çıkmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Çalışma sistemimizde ise ilk önce kaporta ile boya kontrolü ile başlamaktadır. Kontrolün tamamlanması ve geçilmesi ile de sıra amortisör testine gelmektedir. Sırası ile yapılan testler fren testi, yanal kayma testi, elektronik diagostik kontrol, tüm mekanik kontrol ve OBD testidir. Her test çok önemlidir. Bu nedenden dolayı çok titiz ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Bu testler söz konusu olduğunda akla ilk gelen yerlerin başında firmamızda yer almaktadır. Çünkü profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız. Sorunsuz ve güvenilir bir hizmet sunabilmek bizim için hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren her şeyden önce gelmektedir.

Motor performans testi ise bu testler içerisinde en önemlisidir. Çünkü arabanın kalbidir ve çalışmasını sağlayan ana sisteminde en değerli bölümüdür. Esenyurt’ta yer alan firmamıza sizleri de bekleriz. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR