• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

R.çağlar Köksal Kuaför

Adres :

Güçlükaya Mah Kızlarpınarı Cad No: 73/4 Ankara Keçiören Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

R.çağlar Köksal

E-Posta Adresi :

caglar.kuafor@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 350 40 52

Whatsapp 2:

0 (506) 350 40 52

Güzellik ve kişisel bakım bütün bayanların hassas noktalarıdır. Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünme gayretinde olduğu için kişisel bakımına özen gösterir. Bu sayede bayanların kendilerine olan özgüvenleri artar. Çalışma hayatlarında ve aile hayatlarında başarıları artar. Kendileri bir noktaya kadar kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olsalar da kimi zaman profesyonel destek almaya ihtiyaç duyulur. Tarzından ödün vermemek isteyenler ise çok daha sık profesyonel desteğe başvurur. Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren R.çağlar Köksal Kuaför salonumuzda uzman kadromuzla bütün bayanların kişisel bakım ve güzellik uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve uzmanlığını siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ankara kuaför sektöründe öncelikli hedefimiz severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizde sizlerin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek, memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaktır. Bunun için sürekli kendimizi yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet sunmaya çalışıyor, memnuniyetinizi önemsiyoruz. Firmamızın en değerli parçası olarak görüyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamaları yerine getirmekten çekinmiyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, en son teknolojileri dahi çok hızlı bir şekilde salonumuzda hayata geçiriyoruz.

Kuaför salonu olarak yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet sunuyoruz. İlkelerimizden ödün vermeden en son teknoloji kişisel bakım ürünleri kullanıyor, her biri dünya markası olmuş, seçkin markaların en son ürünlerine salonumuzda yer vererek fark yaratıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR