• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Real Life Sultan Güzellik

Adres :

Kazlı Çeşme Mahallesi Altın Kazancıgil Caddesi No: 38 B Blok D: 23 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sultan Yavuz

E-Posta Adresi :

-

Real Life Sultan Güzellik İstanbul Zeytinburnu’nda hizmet veren, birmilyonnokta.com üyesi olan, Sultan YAVUZ tarafından işletilen bir güzellik merkezidir.

Burada her zaman önceliğimiz siz müşterilerimizin istekleri olmuştur ve öyle de olacaktır. Çünkü biz biliyoruz ki sizin buraya geliş amacınız kendinize aynada baktığınızda gördüğünüz kişiyi beğenmektir. Real Life Sultan Güzellik bu amaç doğrultusunda verdiği hizmetleri belirlemiştir.

Real Life Sultan Güzellik’ te bölgesel zayıflama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca cilt sıkılaştırma uygulamamızda mevcuttur. Lazer epilasyon yapılmaktadır. Manikür, pedikür, cilt bakımı yapılmaktadır. El ayak bakımı, cilt lekelerinin giderilme işlemi yapılmaktadır. Güzelliğiniz ve bakımınız için ufak dokunuşlar arıyorsanız yine burada bulabilirsiniz. Dudak renklendirme, jel tırnak uygulaması, ipek kirpik gibi…

Real Life Sultan Güzellik size verdiği kişisel temizlik ve bakım hizmetlerine ek olarak g5 masaj hizmeti ile bedeninizin rahatlamasını da sağlamaktadır.

Güzellik merkezleri söz konusu olduğunda en çok merak edilen iki konu vardır. Hijyen ve fiyat. Real Life Sultan Güzellik olarak bu iki hususta da bize güvenebileceğinizi bilmenizi isteriz. Biz Real Life Sultan Güzellik merkezimizde gelen her müşterimizden bizden beklentilerini hizmet öncesinde öğreniyor, gerekli ayrıntıları hazırlıyor ve aradığı konforu sağlıyoruz. Gereken hijyenik şartlarda, bütçenize uygun fiyatlarla.

Real Life Sultan Güzellik merkezinde kullanılan alet ve makineler en büyüğünden en küçüğüne kadar piyasanın en kaliteli ürünlerinden seçilmiş olup her müşteri sonrası dezenfektan işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul Zeytinburnu güzellik salonu arayan sakinlerini Real Life Sultan Güzellik merkezine bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR