• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Reha Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Cin

REHA YAPI1994yılındafaaliyetine başlamıştır.

REHA YAPI,Kalite ve Güvenikendisine ilkeolarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleribaşarıile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok konut dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır.REHA YAPI,çevresinden aldığıtakdir vebeğeni ilekaliteli ürünleriuygun fiyatla buluşturarak,üretimde,çağdaş teknolojik yenilikleri kullanarak, deneyimli uzman ekibiyle yaşam kalitenizi arttıracak güvenli, konforlu konutlar inşa etmektedir. Kendini sürekli geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.Kuruluşundan bugüne başarıylatamladığı projeleri vehalen inşası devam edenleriweb. sayfasından inceleyebilirsiniz. İletişim bölümünde sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.

Vizyonumuz
Zonguldak bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; temeli insana ve doğaya saygı olan,bireylerin doğayla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede modern yaşam mimarlığı felsefemizi yaşam pratikliğine aktarmak, sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır. Toplumsal yaşam standartlarının iyileşmesine ve gelişmesine hizmet ederek, geçmişten geleceğe yaşam kültürü deneyimlerimizi ürünlerimiz ileharmanlamak, şirketimizin varlık felsefesi ve nihai amacıdır.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizle modern çağın küresel gelişimine uyum sağlayarak, ticari ve yaşam kültürümüzü sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme çabası ile doğal materyallerin yarattığımız yaşam alanlarıyla armonisini sağlamak. Projelerimizle şehrin tarihsel, çevresel ve kültürel dokusuna uyum sağlayarak, insanın tarihten beri süre gelen en temel gereksimi olan yuva ihtiyacını en kaliteli ürünlerle, en uygun fiyata buluşturarak yaşama değer katmak. Her koşulda güvenilir olmailkesinden ödün vermeden, verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmek temel amaç ve prensibimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR