• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Reis Besicilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Sertkaya

  • firma fb

Bursa ili Yıldırım ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Reis Besicilik isimli işletmemiz her zaman kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedeflemekte ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz besicilik hizmeti esnasında bünyemizde bulunan en büyük özellik hayvan sevgisidir. Hayvanlarımızı beslerken, yetiştirirken tamamen hayvan sevgisi ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca işletmemizde bulunan hayvanlarımızın tüm beslenmelerini planlı bir şekilde yerine getirmekte ve sağlıklı bir şekilde hayvanların yetiştirilmesini sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz besicilik hizmeti esnasında bünyemizde her zaman veteriner hekimlerimiz bulunmaktadır. Bu hekimlerimiz sayesinde hayvanlarımız düzenli olarak sağlık taramalarından geçirilmekte ve hayvanlarımızın sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamaktayız. Ayrıca hayvanlarımızda bulunan sağlık problemlerine anlık olarak müdahale edilmekte ve sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulmaları sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz besicilik hizmeti karşısında her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmak amacıyla çeşitli araştırmalar, hesaplamalar yapmaktayız. İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm bu özelliklerin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması ve takdirlerinin toplanmasıdır.

Sizlerin de bu şekilde planlı, güvenli ve sağlıklı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Bursa besicilik sektöründe siz müşterilerine hizmet veren işletmemize gelerek istediğiniz özelliklere sahip bir hizmet alabilirsiniz. Aldığınız besicilik hizmeti karşısında memnun olacağınızdan şüpheniz olmasın.

ADRES 2: Karapınar Mahallesi K / 456. Sokak No: 20

BENZER FİRMALAR