• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Reis Gıda ve Malatya Pazarı Bayi Mega Center Horesu

Adres :

Mega Center Kocatepe Mah. Gümrük İskelesi Cad. A Blok No: 1349 İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hıdır Özdemir

Web Sitesi :

Whatsapp 1:

0 (533) 201 37 78

Whatsapp 2:

0 (544) 804 58 44

Sağlıklı beslenme alışkanlığında bakliyatların yeri glutensiz yaşamda da bakliyat unlarının yeri azımsanmayacak derecede büyüktür. Bu alanda müşterilerden gelen istekler doğrulusunda elimizde bulundurduğumuz ürünlerin en kalitelisini seçmekteyiz. İstanbul alışveriş sektöründe iyi bir tecrübeye sahip olmamız, kaliteli ve geniş ürün çeşitliliğimiz ile ülkemizde güçlü ve lider bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Sektörde sağlıklı ürünlerimizle en iyi şekilde yerimizi aldık.

İşimize olan inancımız, işimize verdiğimiz önem ve güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden Reis Gıda Bayi Mega Center Horesu olarak sektördeki yerimizi aldık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek önemle müşterilerimizin isteklerine anında cevap vererek sektördeki yerimizi hep bir adım ileri taşımaktayız. Rekabetçi tavrımızla sektördeki diğer firmalardan her zaman bir adım önde olduk.

Güvenilirlik ve müşteri isteklerine göre kendimizi yenileyerek verdiğimiz anında geri dönüşlerle kalıcı müşteri memnuniyetini sağladık. Çalışma arkadaşlarımızla yürüttüğümüz takım çalışmaları sayesinde verimliliğimizi daima arttırdık. Daima kendini yenileyen ve müşteri isteklerini takip eden yaklaşımımız ve ürünlerimizle daha sağlıklı bir gelecek yetiştirmeye yardım etmeyi hedeflemekteyiz.

Daima ürün çeşitliliğini geliştirerek müşterilerimize yenilikleri sunmakta ve müşteri isteklerini ön planda tutarak kendimizi devamlı iyileştirmekteyiz. Devamlı fark ve kalite katan sektördeki diğer firmaların örnek aldığı saygın ve geçmişimize sahip çıkan bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Her kesimden insanın beklentilerine cevap vererek kaliteli ürünler sunmaktayız. İş ahlakını önemseyerek ona göre davranmaktayız ve bunu müşterilerimize yansıtmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR