• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Reis Oto Galeri

Adres :

İsmailbey Mah. Aşağı İmaret Sokak No: 43 Kastamonu Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Kıldıroğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 090 37 64

Whatsapp 2:

0 (506) 090 37 64
Reis Oto Galeri olarak kastamonu merkez 2.el araç satışı,kastamonu merkez 2.el oto satışı,kastamonu merkez 2.el araç alım satımı,kastamonu merkez 2.el uygun fiyata araç satışı,kastamonu merkez 2.el binek oto satışı,kastamonu merkez 2.el binek oto alım satımı,kastamonu merkez 2.el güvenilir oto satış noktası,kastamonu merkez 2.el güvenilir oto satış merkezi,kastamonu merkez 2.el oto galeri,kastamonu merkez 2.el garantili araç satışı,kastamonu merkez 2.el binek oto fiyatları vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR