• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Renk Dekorasyon Ataşehir

Adres :

İçerenköy Mahallesi Sivas Sokak 2. Gül Sitesi B17 Daire: 11 Ataşehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Kaya

E-Posta Adresi :

erkayaservet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 148 30 50

Whatsapp 2:

0 (533) 148 30 50

Renk Dekorasyon boya badana, boya badana ustası, alçı işleri, anahtar teslim inşaat işleri, alçıpan ustası, kartonpiyer ustası, tesisat, parke işleri, asma tavan ustası, ve aydınlatma olarak 7/24 İstanbul Ataşehir de hizmet vermekteyiz.

Renk Dekorasyon firmanız sürekli bir şekilde inşaat sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.
Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız Ataşehir kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem inşaat sektöründe hem Ataşehir kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır
Alanında uzman bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizi memnun edebilmek için yeni gelişmelere açık bir anlayışla modern uygulamaları bir an evvel firmamızın bünyesine entegre etmekteyiz.Çağı yakalayabilmek için çaba göstermekte olan kurumumuzun bünyesinde yer alan yöneticiler dünya standartlarında hizmet verebilmek için ar-ge çalışmaları yapmaktadır.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR